Акції компанії
Є запитання?

пн-пт з 8:00 до 17:00

перерва з 12:30 до 13:30

Послуги

Монтаж пінних систем пожежогасіння

Установки гасіння піною застосовуються для захисту наступних об’єктів:

 

  • Приміщень, де ведуться роботи по розливу, зберіганню ПММ в товарних кількостях. У приміщеннях насосних, компресорів, генераторних з перекачування нафтопродуктів.
  • Машинних відділень з двигунами, що працюють на різних видах рідкого палива. Складів зберігання ЛЗР (легкозаймистих речовин).
  • Нафтоналивних суден.

Пінні АУПГ не використовують для гасіння:

  • Хімічних речовин та матеріалів з сильними окисними властивостями, що вступають в реакцію з Н2О.
  • Обладнання із стисненими (зрідженими) газами.
  • Електрообладнання, тому що великий ризик КЗ.
     

Пінні установки пожежогасіння: класифікація та застосування

      Як показує досвід, загасити водою можна багато, але далеко не все. Перш за все це відноситься до пожеж на автотранспорті, АЗС, в будівлях, на території, в спорудах витратних складів ПММ, баз зберігання нафтопродуктів в товарних кількостях, виробничих об’єктів категорії з вибухопожежної небезпеки; тому ліквідувати горіння ЛЗР, ГР, які по щільності легше води, водяні установки пожежогасіння не в змозі. Для вирішення цієї важливої ​​проблеми були сконструйовані повітряно-пінні вогнегасники для усунення первинних осередків займання, автоматичні установки пожежогасіння повітряно-механічною піною – для придушення та ліквідації пожеж на цих небезпечних об’єктах.

     За технічною суттю, системи пожежогасіння на основі піни є дещо ускладненою та доопрацьованою версією водяних пристроїв пожежогасіння, тому що в її складі знаходиться практично те ж обладнання – від насосних станцій пожежогасіння до спеціальних спринклерних, дренчерних зрошувачів, здатних виробляти потоки піни від низької до високої кратності; але з додатковими елементами системи – ємностями з піноутворювачем, автоматичними насосами-дозаторами, що забезпечують необхідну подачу піноутворювача в магістральні, розподільні трубопроводи.

 

Замовити послугу