Акції компанії
Є запитання?

пн-пт з 8:00 до 17:00

перерва з 12:30 до 13:30

Про компанію

ФІЛОСОФІЯ БЕЗПЕКИ

або 10 фактів з життя компанії «Флоріан-Т»

18 років як мить! Коли мрії ставали цілями, а цілі досягалися з успіхом, тоді й приходило розуміння, що ми на правильному шляху. За ці роки ми дуже багато працювали: над проектами, над розвитком, над собою. Наші протипожежні системи встановлено у найбільших торговельних центрах міста, на потужних промислових об’єктах, заводах. Такі надзавдання зробили нас сильнішими, більш зібраними і професійними.

Сила довіри. У ювілейний рік ми пишаємося напрацьованими партнерськими стосунками з провідними компаніями та підприємствами, довіру яких ми заслужили за 18 років і цінуємо над усе. І для них протипожежний захист — це перш за все сучасні та надійні системи безпеки від «Флоріана-Т». Обираючи клієнта, ми обираємо наше майбутнє!

Сила навчання. Майстерності наша команда досягла саме навчаючись: як в Україні, так і за кордоном. А завдяки впровадженню системи управління якістю відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001:2015 наші клієнти отримують послуги абсолютної якості.

Власна управлінська модель. Усі наші підрозділи функціонують задля єдиних цілей, усі робочі процеси — прописані та регламентовані, кожна ділянка роботи — підзвітна. Колектив — це воістину напрацювання нашої компанії, як і клієнти, для яких цей колектив і працює.

Знайди свій шлях і стань на ньому кращим! З цього життєвого принципу ми починали свій шлях, але наш шлях доволі складний. А ще багатогранний, надвідповідальний і обраний свідомо. Тому ми і стали кращими для наших клієнтів!

Лідерство, успіх, репутація. Ми маємо потужнію виробничу базу, комфортний офіс, кращих фахівців. Але це результат не миттєвий: чималої уваги надавалося пошуку потрібних людей, їхньому навчанню. І найголовніше: ми навчилися брати відповідальність за лідерство.

Улюблена робота — яскравий відпочинок! Щороку до дня народження компанії ми вигадуємо нову форму дозвілля. Ігри патріотів, змагання у піонерському таборі, душевні пісні біля вогнища, різдвяні вечорниці, поїздка до Буковелі , Кракова — це розвиток команди, це традиції, гумор, захват, які нас об’єднують.

Стратегія комунікацій. З індивідуальним підходом, з розумінням потреб ми будуємо відносини з клієнтами, створюючи для кожного свою стратегію співпраці. Комерційні перемовини інколи нагадують підписання угоди про вступ до ЄС, а потім наступає період виконання «Мінських домовленостей», у нашому випадку — це строки виконання, постачання обладнання та будівельної готовності… Словом, працюючи з клієнтом, ми працюємо над собою.

Наша візія. За 18 років ми досягли поваги клієнтів, вони довіряють нам найдорожче- безпеку своєї власності. За усі укладені угоди несли і несемо абсолютну відповідальність, і головне завдання для нас — не зупинятися. Наш розвиток — не у зростанні переліку послуг, а у зміцненні й посиленні різних напрямів та ще більшій фаховій майстерності працівників.

Разом у безпечне майбутнє! У майбутнє ми йдемо разом із клієнтами, з вірою в нашу спільну справу, з бажанням формувати нову культуру безпеки і нове суспільне мислення, у якому є місце турботі про людське життя