Акції компанії
Є запитання?

пн-пт з 8:00 до 17:00

перерва з 12:30 до 13:30

Послуги

ТОВ «Флоріан-Т» виконує ще й комплекс технологічних операцій для забезпечення вогнезахисту. Завдяки поверхневому вогнезахисному оброблянню значно підвищуються вогнезахисні властивості конструкцій.

ТОВ «Флоріан-Т» пропонує наступні послуги з вогнезахисту:

вогнезахисна обробка металоконструкцій

Металеві конструкції як популярний наразі будівельний матеріал дозволяє за невеликий проміжок часу звести якісні будівлі. Але навіть метал має недолік — чутливість до вогню та високих температур.

Швидко нагріваючись під час пожежі, металеві конструкції за 15-40 хвилин втрачають свою силу й опірність більше, ніж наполовину, а при подальшій дії температур узагалі руйнуються!

Завдання вогнезахисту — уповільнити нагрівання металу під час пожежі та зберегти конструкцію протягом заданого часу. Цього досягають створенням на поверхні теплоізолюючих екранів, що витримують високі температури і безпосередню дію вогню. Залежно від рівня вогнезахисту металоконструкцій застосовуються розчини, що забезпечують ефективність вогнезахисту від 30 хвилин до 3 годин.

До речі, така обробка — не завада естетичному вигляду приміщень: більшість вогнезахисних покриттів є декоративними і застосовуються на видимих поверхнях, як-от на шляхах евакуації та в приміщеннях з перебуванням людей.

 

Традиційно деревина належить до матеріалів, що згорають, а швидке поширення вогню дерев’яними конструкціями (несучі елементи даху, стіни, несучі балки будівлі) власне й визначає їхню пожежну небезпеку. Відтак, вогнезахист дерев’яних конструкцій має перетвороти деревину на важкогорючий матеріал, який руйнується лиш у зоні безпосередньої дії вогню.

Вогнезахист виробів із деревини може забезпечуватися конструкційними рішеннями, до яких належить облицювання теплоізоляційними матеріалами, влаштування протипожежних перешкод, а також обробкою із застосуванням спеціальних вогнезахисних засобів (просочень, покриттів, фарб, лаків тощо).

вогнезахисна обробка повітроводів

Вогнезахисному оброблянню підлягають і повітряводи та системи димовидалення. Нанесені на поверхню, такі розчини утворюють суцільне покриття, що витримує вібрацію та деформацію. Під дією вогню не розтріскується і не відділяється від поверхні.

 

 

 

 

 

вогнезахист кабельної продукції

Захищаються проходки електричних кабелів та інженерного обладнання будівель і споруд через протипожежні перешкоди та огороджувальні конструкції з нормованою межею вогнестійкості. Проведення вогнезахисного заповнення дозволяє підвищити мінімальну межу вогнестійкості проходок електричних кабелів та інженерного обладнання будівель і споруд будівельної конструкції до 180 хвилин.

 

Залежно від особливостей поверхні і матеріалу, методи вогнезахисної обробки можуть відрізнятися. Остаточне рішення приймають фахівці нашої фірми після детального вивчення об’єкта і розробки докладного ТЗ.

Наші фахівці в області вогнезахисту, завжди проконсультують і допоможуть підібрати оптимальний вогнезахисний матеріал, для максимально якісного та адекватного за вартістю, проведення робіт з вогнезахисту Ваших конструкцій.

Професійна вогнезахисна обробка – гарантія надійності експлуатації споруди і мінімальних збитків в разі пожежі.