Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Вогнезахисна обробка дерева і тканини

 

Традиційно деревина відноситься до горючих, а швидке поширення вогню дерев'яними конструкціями (несучі елементи даху, стіни, несучі балки будівлі) власне і визначає їх пожежну небезпеку. Тому, вогнезахист дерев'яних конструкцій має перетвороти деревину на трудногорючий матеріал, який руйнується лише в зоні безпосереднього впливу вогню.

Вогнезахист виробів з деревини може забезпечуватися конструкційними рішеннями, до яких відноситься облицювання теплоізоляційними матеріалами, пристрій протипожежних перешкод, а також обробкою із застосуванням спеціальних вогнезахисних засобів (просочень, покриттів, фарб, лаків і т.п.).
Вогнезахисна обробка тканини
Для попередження спалаху деревини ми використовуємо матеріали з високою ефективністю вогнезахисту: «Фенікс ДП», «Фенікс» ( «А + В», Росія), «Ендодерма ХТ 150», «Ендодерма 400201» ( «Спецматеріали», Україна). При контакті з вогнем покриття набухає, утворюючи вогнестійкий теплоізоляційний шар, який протягом певного часу не дозволяє деревині досягти температури займання.
Для захисту тканин, які також відносяться до легкозаймистих матеріалів, ми застосовуємо спеціальні просочення. Вони в першу чергу знижують горючість тканини, що дозволяє використовувати їх в навчальних закладах, готелях і т.