Акції компанії
Є запитання?

пн-пт з 8:00 до 17:00

перерва з 12:30 до 13:30

Послуги

Компанія «Флоріан-Т» має власну Електровимірювальну лабораторію та виконує виміри згідно чинних вимог.

За вказівками нормативних документів та інспектуючих органів потрібно періодичних проводити вимірювання опору ізоляції обладнання електричних мереж, а також заземлюючих пристроїв, і електровимірювання параметрів електрообладнання. Тимчасові інтервали між перевірками залежать від параметрів електроустановки, умов її експлуатації і визначаються нормативними вимогами.


КОМПЛЕКС РОБІТ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНОЇ ЛАБОРАТОРИИ «ФЛОРІАН-Т» ВКЛЮЧАЄ НАСТУПНЕ:

  • визначення обладнання, що підлягає електровимірювання
  • виїзд фахівця на об'єкт замовника для отримання обсягів робіт з вимірювань, (якщо відсутні попередні протоколи вимірювань або мають місце зміни в електрогосподарстві замовника)
  • видача комерційної пропозиції і кошторису по роботах
  • укладення Договору про наміри проведення робіт
  • виробництво електровимірювань на об'єкті замовника
  • видача технічного звіту та протоколів електровимірювань.

 

 

Кому це потрібно?

Обладнання на об’єкті замовника,яке підлягає електровимірюванням:

  • всі електроустановки будівлі, від ввідного апарата захисту в ввідно-розподільному щиті, - до розеток і світильників у приміщеннях
  • на всіх розподільних і групових кабельних лініях має бути проведено вимірювання опір ізоляції

 
При постановці завдання по електровимірювання нашому фахівцеві, замовникові необхідно визначити, якого роду електровимірювання слід провести: комплексно-періодичні або цільові.

 

Після проведення робіт, ми надаємо реальні дані проведених електровимірювань, інформуємо про стан електроустановок, щоб своєчасно запобігти виникненню аварійних ситуацій на об'єкті замовника.
Наші співробітники підготують технічний звіт по електровимірювання, в якому відобразять реальний стан електроустановок та електрообладнання, випробування яких були проведені, відповідність параметрів електроустановок приміщення наявного проекту і встановленим компетентними організаціями нормам і вимогам.