Акції компанії
Є запитання?

пн-пт з 8:00 до 17:00

перерва з 12:30 до 13:30

Послуги

Правильне і безаварійне функціонування систем протипожежного захисту залежить від якості сервісного обслуговування, регулярного проведення ремонтних робіт її складових елементів і блоків. Технічне обслуговування систем протипожежного захисту в Україні має проводитися тільки ліцензованими компаніями, що мають досвід реалізації подібних проектів, укомплектований штат фахівців, набір необхідних інструментів і обладнання.

Ми раді запропонувати Вам будь-які послуги в області технічного обслуговування систем протипожежної автоматики:

  • обслуговування автоматичної пожежної сигналізації (АПС);
  • обслуговування систем сповіщення людей про пожежу (СО);
  • обслуговування систем контроль і управління доступом (СКУД);
  • обслуговування будь - яких систем пожежогасіння;
  • обслуговування систем димовидалення (ДУ);
  • обслуговування систем відеоспостереження.

Періодичність проведення робіт з технічного обслуговування

Технічні роботи по сервісному обслуговуванню автоматичної системи пожежогасіння повинні проводитися на об'єктах не рідше одного разу на місяць. Заміна витратних елементів і матеріалів, ремонт поламаних блоків і інші позапланові роботи проводяться в терміни, про які домовилися Замовник і підрядна організація індивідуально.

Ми пропонуємо якісне, доступне технічне обслуговування систем пожежної безпеки. Фахівці нашої організації оперативно прибувають за викликом при виникненні проблем, знаходять і усувають несправності на місці, або роблять заміну устаткування, що вийшло з ладу.

Обслуговуючий персонал має великий досвід роботи в області монтажу і обслуговуванню систем пожежної безпеки, знає усі особливості і тонкощі роботи як вітчизняних охоронно-пожежних систем, так і систем зарубіжного виробництва.

Співробітники, що виробляють технічне обслуговування пожежної системи, пройшли необхідне навчання і практику у провідних виробників охоронно-пожежних систем, а також виробників систем відеоспостереження і контролю доступу.

Практично для будь-якої пожежної системи, обладнаної представленими на вітчизняному ринку елементами пожежної і охоронної безпеки, у нас є програмне забезпечення для проведення налаштування, діагностики і виявлення і усунення помилок в роботі. Тому ми завжди раді запропонувати нашим клієнтам швидку, грамотну установку і технічне обслуговування систем пожежної сигналізації (АПС).

Пожежне спостереження - це послуги по цілодобовому моніторингу пожежної сигналізації на Вашому об’єкті. В разі задимлення приміщення, або критичного підвищення температури повітря, спрацюють димові або теплові пожежні сповіщувачі, після чого диспетчер спрямовує на об’єкт екіпаж групи оперативного реагувння та/або повідомляє про факт ймовірного загорання приміщення відповідальну особу Вашого об’єкту (охоронник, працівник рецепції тощо…)

ТОВ «Флоріан-Т» має власний пульт пожежного спостерігання, повний штат диспетчерів та інженерів для оперативного реагування на спрацювання 24/7.

Приміщення пульта пожежного спостереження обладнане всім необхідним для прийому тривожних повідомлень, їхньої обробки та вживання заходів, а саме:

 

  • продублювати отриманий сигнал по телефонній лінії до оперативно-диспетчерської служби ГУ ДСНС України у Вінницький області;
  • сповістити об’єкт про отримання повідомлення;
  • вислати за вказаною адресою оперативну групу для з’ясування причин надходження тривожного сигналу;
  • викликати чергового електромонтера пожежної сигналізації для усунення несправності у роботі пожежної автоматики об’єктів.

Ми забезпечимо весь комплекс технічних засобів, призначений для передавання у заданому вигляді повідомлень про виникнення пожеж і технічний стан установок пожежної автоматики (пожежогасіння, пожежної сигналізації, димовидалення) з об’єкта протипожежного захисту на пункт зв’язку чергових частин пожежно-рятувальної служби, а також їх приймання, обробку, передавання і реєстрування.

Передавання сигналів «Пожежа» та «Несправність» від об’єктів до центрального пульта пожежного спостереження здійснюється каналами: комутована телефонна лінія, радіоканалом та каналами GSM/GPRS зв’язку.

При укладенні з нами договору на технічне обслуговування систем пожежної сигналізації та/або спостереження , Ви будете гарантовано захищені від будь-яких неполадок і проблем.

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам і пропонуємо оптимальну вартість обслуговування систем протипожежних систем, без збитку якості проведення технічного обслуговування.