Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Пожежна сигналізація

 Зазвичай, гарантувати цілковите уникнення пожежі неможливо. Спалахнувши, вогонь поширюється нерівномірно: неінтенсивне в перші хвилини загорання переростає у лавиноподібний процес. Тому наша компанія незмінно керується принципом: чим раніше пожежу виявити, тим менші будуть збитки від неї. Протипожежний захист будинків і споруд, а також людей, які там перебувають, досягається встановленням систем автоматичної пожежної сигналізації.

Автоматична пожежна сигналізація  — це сукупність технічних засобів, установлених на об’єкті, для виявлення пожежі, обробки, подавання у вигляді повідомлення про пожежу на цьому об’єкті спеціальної інформації та (чи) подавання команд для ввімкнення автоматичних установок пожежогасіння та технічного обладнання.
Система автоматичної пожежної сигналізації складається з пожежних сповіщувачів, які входять до сигнальної лінії контрольно-приймального приладу, ліній зв’язку. Пожежні сповіщувачі перетворюють прояви пожежі (тепло, світло, полум’я, дим) в електричний сигнал, який лініями зв’язку надходить до контрольно-приймального приладу. Цей прилад приймає інформацію від пожежних сповіщувачів, виробляє сигнал про виникнення пожежі чи несправності, передає цей сигнал на інші пристрої (наприклад, вмикає автоматичні установки пожежогасіння чи димовидалення).
У своїй роботі ми використовуємо сповіщувачі з різною реакцією на прояви процесу горіння:
теплові, що реагують на певну температуру та (чи) швидкість її наростання: «Бріз-11» («Алай», Україна);
димові, що реагують на аерозольні продукти горіння: «СПД-3.0», «СПД-3.2», «СП-2.1», «СП-2.2» («Артон», Україна), «СП-1Т», «СП-3Т» («Тірас», Україна);
полум’я, що реагують на електромагнітне випромінювання полум’я: «ИП-Б», «ИП-ВВ» («Меридіан», Україна).
Вибір пріоритетних пожежних сповіщувачів робиться на основі характерних ознак приміщень, виробництв та технологічних процесів.
ТОВ «Флоріан-Т» проектує системи автоматичної пожежної сигналізації «Siemens» (Швейцарія), «Polon Alfa» (Польща), «Фотон» (Україна), «Бучанський завод ВЕДА» (Україна).
Завдяки проектуванню систем пожежної сигналізації забезпечується ефективна робота підприємств та створюється безпечна атмосфера у житлових приміщеннях.

Замовити послугу