Акції компанії
Є запитання?

пн-пт з 8:00 до 17:00

перерва з 12:30 до 13:30

Послуги

Монтаж водяних систем пожежогасіння

  На сьогоднішній день система водяного пожежогасіння є одним з найбільш поширених видів обладнання в своїй сфері. В якості методу боротьби з вогнем вода міцно займає лідируючі позиції за своєю здатністю гасіння вогню і швидкого охолодження навколишніх поверхонь. Висока оперативність спрацьовування обладнання забезпечується використанням в складі подібних систем автоматики. В результаті застосування подібних систем вдається звести збиток від дії вогню та води (проливання в процесі гасіння в приміщення) до мінімальних розмірів.

Принцип роботи подібної системи пожежогасіння заснований на використанні різноманітних датчиків, які відстежують стан контрольованої зони на предмет появи диму або різкого підвищення температури повітря. При виявленні таких ознак автоматика спрацьовує і гасіння пожежі за допомогою розпилення води в приміщенні починається автоматично. Автоматичне водяне пожежогасіння може бути використано практично на будь-якому об’єкті, включаючи побутові та виробничі приміщення.

 

Види водяних установок пожежогасіння

 

Залежно від величини зони пожежогасіння та принципу роботи устаткування всі подібні установки можна розділити на спринклерні та дренчерні. При цьому в залежності від того, в яких приміщеннях експлуатується обладнання, можуть застосовуватися вузли управління “сухого” (при необхідності установки в неопалюваних приміщеннях) або “мокрого” типу, які використовуються при оснащенні приміщень, в яких температура повітря не опускається нижче 0 ˚ С .

 

Система водяного спринклерного пожежогасіння

Спринклерне пожежогасіння використовується для боротьби з невеликими за площею вогнищами загорянь. Устаткування являє собою постійно наповнену водою систему трубопроводів і розміщених на них датчиків. Сигнал системі про спалах передається від плавильного спрінклера автоматично без необхідності участі в цьому процесі обслуговуючого персоналу. Для більш раціонального використання системи при проектуванні водяного спринклерного пожежогасіння може бути використано поділ приміщення на секції.

 

Дренчерні системи пожежогасіння

 

Для роботи з великою площею використовується дренчерна система, до складу якої крім зрошувачів спеціальної конструкції також входять трубопроводи, спонукальні вузли, насосне обладнання. На відміну від спринклерної ця система принципово відрізняється своєю економічністю, відсутністю технологічної необхідності в постійному наповненні трубопровідної системи водою. Вузол управління обладнанням може працювати з використанням гідравлічного, пневматичного або електричного принципу роботи. Робота обладнання дренчерного типу супроводжується гасінням контрольованої площі з використанням великої кількості води, що є також і його недоліком.

 

 

Замовити послугу