Акції компанії
Є запитання?

пн-пт з 8:00 до 17:00

перерва з 12:30 до 13:30

Послуги

Монтаж систем димовидалення

Система димовидалення – це одна з важливих складових частин системи протипожежного захисту об’єкта. Системи димовидалення необхідні там, де при виникненні пожежі можуть утворитися високі концентрації диму, а також небезпечні для здоров’я газоподібні речовини.

Система димовидалення – це спеціальна керована автоматично або вручну технічна система припливно-витяжної вентиляції.

Основне завдання системи димовидалення – забезпечення умов для безпечної евакуації людей у ​​разі виникнення пожежі на об’єкті.

Монтаж системи димовидалення включає в себе ряд таких робіт як : встановлення протипожежних клапанів, вентиляторів, монтаж магістральних мереж повітропроводів.

У відповідності з будівельними нормами, обладнання СДВ (Систем Димовидалення) підлягають висотні (понад 10 поверхів) будівлі, підземні споруди, приміщення без природної вентиляції.

СДВ, як правило, виконуються з автоматичним управлінням (пов’язані з комплексними системами безпеки об’єкта, установками автоматичної пожежної сигналізації, автоматичного пожежогасіння) або з напівавтоматичним управлінням (запуск здійснюється черговим персоналом або мешканцями будинку після отримання інформації про пожежу).

При виникненні вогнищ загоряння або задимлення протипожежна автоматика відкриває вентиляційні отвори і люки, активує дахові вентилятори для примусового видалення диму і тепла із споруди. Правильна робота системи димовидалення надає додатковий час людям для безпечної евакуації з охопленої вогнем будівлі.

 

 

Замовити послугу