Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Написати відгук

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Відгуки

Додати відгук
CHERDAK
13 лютого 2018, 18:37

Дуже вдячні компанії Флоріан-Т за професійне та якісне виконання нашого замовлення: лояльність у вирішенні питань, оперативність, надані кваліфіковані консультації. Після виготовлення проекту на пожежну сигналізацію, був виконаний монтаж та заключений договір на технічне обслуговування систем. Компанія «Флоріан-Т» забезпечила нас необхідним протипожежним обладнанням.

Бажаємо компанії успіхів та збільшення клієнтської бази. Сподіваємось на подальшу співпрацю та дружні стосунки.

З повагою, колектив Простору для ідей CHERDAK

Фотосвіт
09 лютого 2018, 9:37

Для нас робота з компанією «Флоріан-Т» стала прикладом якісних послуг. Оперативне реагування на замовлення, швидке виготовлення проекту та монтаж - це дійсно якісний підхід до вимог замовника.

Заключивши договір на технічне обслуговування та моніторинг, ми з впевненістю можемо сказати, що ми під надійним захистом професіоналів.

Колектив «Фотосвіт» висловлює вдячність за надані нам послуги та бажає компанії «Флоріан-Т» процвітання.

З найкращими побажаннями та сподіванням на дружні відносини, колектив «Фотосвіт».

«Фотосвіт» - цифровий друк фото, широкоформатний друк, реклама, поліграфія, сувенірна продукція.

Студія web-дизайну "ГЛЯНЕЦЬ"
07 лютого 2018, 11:45

Висловлюємо подяку колективу підприємтсва «Флоріант-Т» за якісну, оперативну, професійну роботу з проектування і встановлення протипожежної системи у нашому офісі. 

Роботи від початку і до кінця були проведені на найвищому професійному рівні, ми були шоковані сервісом та швидкісттю реалізації. А саме головне що крім офіційно узгодженого проекту,  ліцензованих робіт, а також надання послуг «під ключ», професіонали цього підприємства провели монтаж по вже готовому новому ремонту не пошкодивши жодного елементу! Здавалось це було неможливим, дуже приємно здивовані!

Продовжили співпрацю у вигляді заключення договору на цілодобовий пожежний моніторинг, рекомендуємо! 

Бажаємо вам успіхів, таких професіоналів як ви у Вінниці надзвичайно мало!!!
 

ПрАТ "ВМЗ" Рошен"
03 лютого 2018, 14:45

ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика» вже протягом багатьох років тісно співпрацює з ТОВ «Флоріан-Т» у галузі пожежної безпеки. Спеціалісти компанії обладнали наш об’єкт сучасними та надійними системами пожежогасіння та пожежної сигналізації. Систематично надаються послуги з технічного обслуговування та консультації з пожежної безпеки підприємства.

ТОВ «Флоріан-Т» - компанія, завжди орієнтована на клієнта та вдячне ставлення до нього. Радимо ТОВ «Флоріан-Т» як професійного партнера у сфері комплексного надання протипожежних послуг.

ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК"
07 вересня 2017, 15:41

Публічне Акціонерне Товариство "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" висловлює подяку ТОВ "Флоріан-Т" за якісне виконання робіт та плідну співпрацю!

Під час співпраці товариство "Флоріан-Т" зарекомендувало себе як професійний та надійний партнер. Ми високо оцінюємо якість надання послуг працівниками компанії та бачимо перспективу подальших партнерських стосунків.

Відмінною рисою роботи товариства "Флоріан-Т" являється оперативність і висока кваліфікованість працівників, готовність швидко реагувати на поставлену задачу та в короткі терміни надавати якісні послуги. Ми рекомендуємо товариство "Флоріан-Т" тим, хто прагне мати надійного та високопрофесійного партнера !

Сторінки