Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Техногенна безпека

Науково-технічний прогрес, швидкий розвиток різних галузей промисловості, використання людиною пожежонебезпечних, вибухонебезпечних, токсичних і навіть радіаційних речовин викликали появу недавно невідомого поняття - «техногенна безпека».


Техногенна безпека (техногенная безопасность) охоплює пожежо-, вибухонебезпечність, безпеку життєдіяльності, охорону праці, навколишнього середовища, причому розглядає їх не відокремлено, а в комплексі.
Тільки Вінницька область нараховує 619 потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки, які підлягають обладнанню системою раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, тобто системою техногенної безпеки.
Система техногенної безпеки розповсюджується на потенційно небезпечні об’єкти під час їх будівництва, розширення, реконструкції, технічного переоснащення, капітального ремонту, зміні функційного призначення, а також на об’єкти, що експлуатуються.
Завдання даної системи — автоматично виявити на початковій стадії загрозу виникнення надзвичайної ситуації на об’єкті (викид аміаку, газу, розлив вибухонебезпечних та горючих рідин) та оповістити персонал і населення, яке перебуває в зонах можливого ураження небезпечними чинниками. Тому нагальною потребою в нашій компанії було створення дочірнього підприємства «Сафеті груп», яке й займається даним напрямом роботи.
ТОВ «Флоріан-Т» проектує системи техногенної безпеки і гарантує цілковиту захищеність населення, території, об’єктів від негативних наслідків надзвичайних ситуацій техногенного змісту.

Замовити послугу