Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Системы пожаротушения

Запобігти, обмежити розвиток пожежі, загасити її, а також захистити від пожежі людей і матеріальні цінності — першочергові завдання систем пожежогасіння.

Відомо, що такі системи працюють за принципом ручного, електричного та пневматичного пуску і є сукупністю стаціонарних технічних засобів для гасіння осередків пожежі за рахунок випускання вогнегасної речовини (води, піни низької, середньої або високої кратності, інертних газів, хладону, вуглекислого газу, аерозолю).
ТОВ «Флоріан-Т» проектує водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні системи пожежогасіння на об’єктах з високим, середнім та незначним ступенем ризику щодо пожежної безпеки.
Система водяного пожежогасіння (спринклерна) — це система трубопроводів, постійно заповнена вогнегасною речовиною та забезпечена спеціальними насадками (спринклерами), які розкриваються на початковій стадії пожежі і подають воду на осередок займання. На відміну від спринклерної дренчерна система водяного пожежогасіння обладнана відкритими зрошувальними головками, що встановлюються на трубопроводах. Для сворення систем водяного автоматичного пожежогасіння ми використовуємо обладнання всесвітньовідомих компаній «Minimax» (Німеччина), «Tyco» (Великобританія).

Установки пінного пожежогасіння відрізняються від водяних наявністю пристроїв для отримання піни (зрошувачі, піногенератори), а також піноутворювача і системи його дозування. Найбільшого поширення такі системи набули в енергетиці, хімічній, нафтопереробній та металургійній промисловості. В арсеналі пінного пожежогасіння, яке пропонує наша компанія, — вогнегасники («Пожтехніка», «Пожзахист», «Рубіж», Україна) та піноутворювачі («Пірена», Україна).

Системи газового пожежогасіння призначені для виявлення спалаху на всій контрольованій площі приміщень, подачі вогнегасного газу і сповіщення про пожежу. Газове пожежогасіння не викликає корозії і пошкоджень обладнання, що захищається. Його використовують для захисту приміщень із широким діапазоном температур, зокрема складів, приміщень з культурними цінностями, телевізійним обладнанням, архівів, бібліотек, музеїв тощо. У розпорядженні нашої компанії — системи газового пожежогасіння МГП «Імпульс-20» («Бранд Мастер», Росія).

Системи аерозольного пожежогасіння використовують вогнегасний аерозоль. Вони зручні в експлуатації та монтажі і можуть застосовуватися в широкому діапазоні кліматичних умов. Мають тривалий термін експлуатації. Аерозоль не шкідливий для одягу й тіла людини, а також не викликає корозії на більшості конструкційних та ізоляційних матеріалів. У своїй практиці ми надаємо перевагу генераторам «АГС 11/6», «АГС 11/5» («Алтосан», Україна).
Основою проектування системи пожежогасіння є принцип миттєвого припинення займання і поширення полум’я на об’єкті шляхом гасіння водою чи іншими засобами. Наші спеціалісти проектують системи пожежогасіння на основі огляду та обробки конструкцій повітряводів та електрокабелів за допомогою спеціальних засобів і розчинів. Головне завдання — розробити проект системи пожежогасіння та встановити обладнання так, щоб під час пожежі належно спрацювала сигналізація, захистивши об’єкт від будь-якого займання.

Замовити послугу