Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Поверхневе вогнезахисне обробки

ТОВ «Флоріан-Т» виконує ще й комплекс технологічних операцій для забезпечення вогнезахисту. Завдяки поверхневому вогнезахисному оброблянню значно підвищуються вогнезахисні властивості конструкцій.

Профілактика горіння зокрема деревини поєднує просочування дерев’яних поверхонь антипіренами та нанесення на просочену поверхню полімерної плівки антисептика. Така плівка не дозволяє висолюватися антипірену і таким чином збільшує термін експлуатації вогнезахищеної деревини.
У своїй практиці ми послуговуємося сумішшю ДСА-1 («Вогнебіозахист», Україна), вогнезахисна ефективність якої відповідає найбільш високій першій групі. Це дозволяє кардинально змінити умови експлуатації уже вогнезахищеної деревини і посилити рівень пожежної профілактики об’єктів, на яких використовується такий матеріал.

Вогнезахисному оброблянню підлягають і повітряводи та системи димовидалення. Для них ми використовуємо розчини «Фіброгейн» («А+В», Росія) та «Ендотерм» («Спецматеріали», Україна). Нанесені на поверхню, такі розчини утворюють суцільне покриття, що витримує вібрацію та деформацію. Під дією вогню не розтріскується і не відділяється від поверхні.

Замовити послугу