Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Оповіщення про пожежу

Паніка — чи не найперший ворог під час пожежі. Особливо у велелюдних приміщеннях: магазинах, торговельних центрах, на заводах тощо. Впоратися з неконтрольованим натовпом допомагає вчасне та правильне оповіщення про пожежу. Виявити пожежу в мить її виникнення може зробити або людина, що опинилася поруч, або системи автоматичної пожежної сигналізації.


 
Однак для масового оповіщення людей про пожежу використовують звукові пожежні оповіщувачі. Дуже ефективними щодо своєчасного оповіщення людей і забезпечення їх евакуації під час пожежі є централізовані системи мовного оповіщення, за допомогою яких, зокрема, можна транслювати необхідні текстові повідомлення.
 
Крім того, у випадку пожежі внаслідок задимлення значно ускладнюється пошук шляхів евакуації та евакуаційних виходів. Тому в багатьох будівлях ми встановлюємо спеціальне евакуаційне освітлення та світлові покажчики місць обладнання виходів із поверхів та будівель.
ТОВ «Флоріан-Т» проектує сучасні високоякісні системи оповіщення про пожежу вітчизняного та закордонного виробництва, зокрема «VELLEZ» (Україна), «Bosch» (Німеччина).
Проектування системи оповіщення потребує практично кожне підприємство для гарантування підвищеної безпеки людей. А в особливо великих приміщеннях проектування такої системи передбачає створення кількох зон оповіщення, які інформуватимуть людей про термінову евакуацію.

Замовити послугу