Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Вогнезахист металу

Металеві конструкції як популярний наразі будівельний матеріал дозволяє за невеликий проміжок часу звести якісні будівлі. Але навіть метал має недолік — чутливість до вогню та високих температур.

Швидко нагріваючись під час пожежі, металеві конструкції за 15-40 хвилин втрачають свою силу й опірність більше, ніж наполовину, а при подальшій дії температур узагалі руйнуються!

Завдання вогнезахисту — уповільнити нагрівання металу під час пожежі та зберегти конструкцію протягом заданого часу. Цього досягають створенням на поверхні теплоізолюючих екранів, що витримують високі температури і безпосередню дію вогню. Залежно від рівня вогнезахисту металоконструкцій застосовуються розчини, що забезпечують ефективність вогнезахисту від 30 хвилин до 3 годин: «Феникс СТС», «Феникс СТВ» («А+В», Росія); «Ендодерм-220206»  («Спецматеріали», Україна).

До речі, така обробка — не завада естетичному вигляду приміщень: більшість вогнезахисних покриттів є декоративними і застосовуються на видимих поверхнях, як-от на шляхах евакуації та в приміщеннях з перебуванням людей.

Замовити послугу