Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Вогнегасна обробка деревини і тканини

Традиційно деревина належить до матеріалів, що згорають, а швидке поширення вогню дерев’яними конструкціями (несучі елементи даху, стіни, несучі балки будівлі) власне й визначає їхню пожежну небезпеку. Відтак, вогнезахист дерев’яних конструкцій має перетвороти деревину на важкогорючий матеріал, який руйнується лиш у зоні безпосередньої дії вогню.


Вогнезахист виробів із деревини може забезпечуватися конструкційними рішеннями, до яких належить облицювання теплоізоляційними матеріалами, влаштування протипожежних перешкод, а також обробкою із застосуванням спеціальних вогнезахисних засобів (просочень, покриттів, фарб, лаків тощо).
Огнезащитная обработка ткани
Для попередження займання деревини ми використовуємо матеріали з високою ефективністю вогнезахисту: «Феникс ДП», «Феникс » («А+В», Росія), «Ендодерм ХТ 150», «Ендодерм 400201» («Спецматеріали», Україна). При контакті з вогнем покриття набухає, утворюючи вогнестійкий теплоізоляційний прошарок, який протягом певного часу не дозволяє деревині досягнути температури займання.
Задля захисту тканин, які також належать до легкозаймистих матеріалів, ми застосовуємо спеціальні просочення. Вони в першу чергу знижують горючість тканини, що дозволяє використовувати їх у навчальних закладах, готелях тощо.

Замовити послугу