Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Спостереження за пожежною автоматикою

Спостереження за поженою автоматикою об'єктів

Однією з важливих послуг, що надаються ТОВ «Флоріан-Т» є централізоване спостерігання за пожежною автоматикою обєктів.  Ми забезпечуємо весь комплекс технічних засобів, призначених для передавання  інформації про стан установок пожежної автоматики (пожежогасіння, пожежної сигналізації,  димовидалення) від об’єкта  на пункти зв’язку чергових частин аварійно-рятувальної служби.
Для спостерігання за системами пожежної автоматики ми використовуємо обладнання «Virial» та  програмне   забезпечення «GUARDSAT», які сертифіковані в системі УкрСЕПРО (в тому числі на відповідність стандартам ДСТУ-П CLC/TS 50136-4,  ДСТУ  EN54-21).
alt
Крім основних сигналів «Пожежа» та «Несправність»  сучасне обладнання дозволяє контролювати  наявність на об’єктах основного живлення – 220В і стан резервного живлення – акумуляторної  батареї. Інформація  може передаватися  каналами радіо, GSM GPRS, Ethernet,  телефонною   мережею,  що дозволяє брати під нагляд об’єкти,  розташовані за межами обласного центру.  При необхідності  дублювания,  в об’єктовому передавачі можлива будь яка комбінація  каналів передачі.  
Приміщення пульта пожежного спостерігання обладнано всім необхідним для прийому тривожних сповіщень, їх обробки  та прийняття мір реагування, а саме:

  • передача сигналу «Пожежа» в службу  «101»;
  • оповіщення відповідальних осіб об’єкта  про отримання тривожного сповіщення;
  • виїзд  за вказаною адресою оперативної групи  для  з’ясування  причин надходження тривожного сигналу;
  • виклик чергового електромонтера пожежної  сигналізації для усунення несправностей в роботі пожежної автоматики об’єктів. 
     
Замовити послугу