Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Контроль доступа

Контроль доступу

Система контролю доступу в якості компонента загальної системи безпеки дозволяє:

  • Виключити потрапляння на територію підприємства сторонніх осіб. Система виводить на монітор охорони фотографію людини, проходить через прохідну, здійснює пропуск співробітників строго відповідно до графіка роботи даної категорії персоналу, а також виконує облік робочого часу.

  • Здійснити автоматичний доступ в різні приміщення тільки тих співробітників підприємства, які внесені в список допущених для проходу в кожне з контрольованих приміщень.

  • Формувати протокол подій.

 

Навчання з питань пожежної безпеки

Спеціальне навчання посадових осіб з питань пожежної безпеки. Проводиться для керівників (підприємств, відділів, цехів, дільниць) з періодичністю 1 раз на 3 роки. Відповідно до отриманих знань та Посвідчення посадові особи мають право проводити протипожежні інструктажі підлеглому персоналу.

 

Передавання тривожних сповіщень

Проект на систему передавання тривожних сповіщень (далі – СПТС) може розроблятися як окремо, у разі виведення сигналу від існуючої СПЗ, так і у складі проекту СПЗ окремим розділом та містити наступні розділи: пояснювальну записку, креслення (плани приміщень, схеми підключення, розміщення обладнання, тощо) у разі відсутності проекту на монтування СПЗ.

Замовити послугу