Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Домофони

Життєві реалії суттєво змінили ставлення до домофонів: їх уже не вважають атрибутом дорогих будинків, а їх встановлення не називають складним і клопітним процесом. Навпаки, домофон — це гарантія безпеки Вашого будинку, його чистоти й затишку та збереження майна.


Вибір домофону («Commax», «Atis», «Gardi») залежить від набору функцій, найбільш придатних для Вашого приміщення. Можливості домофонів достатньо широкі: можна підключити до чотирьох відеокамер, додатковий дисплей, блок пам’яті, аудіотрубку, встановити функцію відмикання воріт чи вхідних дверей. До того ж домофони бувають чорно-білі й кольорові, з трубкою й без неї, з вбудованим блоком пам’яті чи під’єднаним окремо.
Класичний домофон — це пристрій з дисплеєм і трубкою. Він має одну панель виклику, але можна підключити додатковий монітор. Чимало моделей дозволяють приєднати ще й додаткову камеру, аудіо трубку й монітор.
ТОВ «Флоріан-Т» проектує відеодомофони провідних закордонних фірм-виробників («Commax», «Gardi») і нагадує, що домофони — це в першу чергу Ваші спокій, упевненість та безпека.  

Замовити послугу