Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Системи пожежогасіння

 

Запобігти, обмежити розвиток пожежі, загасити її, а також захистити від пожежі людей і матеріальні цінності - першочергові завдання систем пожежогасіння.

Відомо, що такі системи працюють за принципом ручного, електричного та пневматичного пуску і являє собою сукупність стаціонарних технічних засобів для гасіння вогнищ пожежі за рахунок випуску вогнегасної речовини (води, піни низької, середньої або високої кратності, інертних газів, хладону, вуглекислого газу, аерозолю ).
ТОВ «Флоріан-Т» проектує водяні, пінні, газові, порошкові, аерозольні системи пожежогасіння на об'єктах з високим, середнім та незначним ступенем ризику пожежної безпеки.
Система водяного пожежогасіння (спринклерна) - це система трубопроводів, постійно заповнена вогнегасною речовиною і забезпечена спеціальними насадками (спринклерами), які розкриваються на початковій стадії пожежі і подають воду на вогнище спалаху. На відміну від спринклерної Дренчерная система водяного пожежогасіння обладнана відкритими зрошувальними головками, що встановлюються на трубопроводах. Для сворення систем водяного автоматичного пожежогасіння ми використовуємо обладнання всесвітньо відомих компаній «Minimax» (Німеччина), «Tyco» (Великобританія).

Установки пінного пожежогасіння відрізняються від водяних наявністю пристроїв для отримання піни (зрошувачі, піногенератори), а також піноутворювача і системи його дозування. Найбільшого поширення такі системи отримали в енергетиці, хімічній, нафтопереробній та металургійній промисловості. В арсеналі пінного пожежогасіння, яке пропонує наша компанія, - вогнегасники ( «Пожтехніка», «Пожзахист», «Рубіж», Україна) і піноутворювачі ( «Пірена», Україна).

Системи газового пожежогасіння призначені для виявлення спалаху на всій контрольованій площі приміщень, подачі вогнегасної газу та оповіщення про пожежу. Газове пожежогасіння не викликає корозії і пошкоджень захищається. Його використовують для захисту приміщень з широким діапазоном температур, зокрема складів з культурними цінностями, телевізійним обладнанням, архівів, бібліотек, музеїв тощо. У розпорядженні нашої компанії - системи газового пожежогасіння МГП «Імпульс-20» ( «Бранд Майстер», Росія).

Системи аерозольного пожежогасіння використовують вогнегасний аерозоль. Вони зручні в експлуатації і монтажі і можуть застосовуватися в широкому діапазоні кліматичних умов. Мають тривалий термін експлуатації. Аерозоль не шкідливий для одягу і тіла людини, а також не викликає корозії на більшості конструкційних та ізоляційних матеріалів. У своїй практиці ми вважаємо за краще генераторів «АГС 11/6», «АГС 11/5» ( «Алтосан», Україна).
Основою проектування системи пожежогасіння є принцип миттєвого припинення загоряння та розповсюдження полум'я на об'єкті шляхом гасіння водою або іншими засобами. Наші фахівці проектують системи пожежогасіння на основі огляду і обробки конструкцій повітропроводів і електрокабелів за допомогою спеціальних засобів і розчинів. Головне завдання - розробити проект системи пожежогасіння і встановити обладнання так, щоб під час пожежі належним спрацювала сигналізація, захистивши об'єкт від будь-якого спалаху.