Є запитання?
Безпека заради життя

Системи пожежної безпеки

м. Вінниця, вул. Скалецького, 38а, офіс 120.

пн-пт з 8:00 до 17:00
перерва з 12:30 до 13:30 

Послуги

Спостереження за пожежною автоматикою

Ми забезпечимо весь комплекс технічних засобів, призначений для передавання у заданому вигляді повідомлень про виникнення пожеж і технічний стан установок пожежної автоматики (пожежогасіння, пожежної сигналізації, димовидалення) з об’єкта протипожежного захисту на пункт зв’язку чергових частин пожежно-рятувальної служби, а також їх приймання, обробку, передавання і реєстрування.

Для спостереження за системами пожежної автоматики ми використовуємо централізований пункт пожежного спостереження «V 50-RTX ТОВ «ТранСат» на базі програмного забезпечення «Guard».

Передавання сигналів «Пожежа» та «Несправність» від об’єктів до центрального пульта пожежного спостереження здійснюється каналами: комутована телефонна лінія, радіоканалом та каналами GSM/GPRS зв’язку.

Приміщення пульта пожежного спостереження обладнане всім необхідним для прийому тривожних повідомлень, їхньої обробки та вживання заходів, а саме:

  • продублювати отриманий сигнал по телефонній лінії до оперативно-диспетчерської служби ГУ ДСНС України у Вінницький області;
  • сповістити об’єкт про отримання повідомлення;
  • вислати за вказаною адресою оперативну групу для з’ясування причин надходження тривожного сигналу;
  • викликати чергового електромонтера пожежної сигналізації для усунення несправності у роботі пожежної автоматики об’єктів