Есть вопросы?
Безопасность ради жизни

Системы пожарной безопасности

г. Винница, ул. Скалецкого, 38а, офис 120.

пн-пт с 8:00 до 17:00
перерыв с 12:30 до 13:30

Написать отзыв

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
Написать нам письмо

Отзывы

Добавить отзыв
ПАТ "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК"
07 сентября 2017, 15:41

Публічне Акціонерне Товариство "КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК" висловлює подяку ТОВ "Флоріан-Т" за якісне виконання робіт та плідну співпрацю!

Під час співпраці товариство "Флоріан-Т" зарекомендувало себе як професійний та надійний партнер. Ми високо оцінюємо якість надання послуг працівниками компанії та бачимо перспективу подальших партнерських стосунків.

Відмінною рисою роботи товариства "Флоріан-Т" являється оперативність і висока кваліфікованість працівників, готовність швидко реагувати на поставлену задачу та в короткі терміни надавати якісні послуги. Ми рекомендуємо товариство "Флоріан-Т" тим, хто прагне мати надійного та високопрофесійного партнера !

Ресторан "Марсель"
06 сентября 2017, 15:43

Ресторан "Марсель" висловлює подяку колективу ТОВ "Флоріан-Т" за надання якісних протипожежних послуг від розробки проекту до здачі об'єкта в експлуатацію - усі роботи були виконані бездоганно, вчасно і з розумінням наших потреб.

Бажаємо Вам гарних здобутків і сподіваємося на багаторічне партнерство !

ТОВ "Магіцентр"
04 сентября 2017, 15:45

ТОВ "Магіцентр" працює з ТОВ "Флоріан-Т" протягом тривалого періоду. За цей час ТОВ "Флоріан-Т" зарекомендувало себе як компетентний виконавець протипожежних послуг. Працівники компанії завжди відгукуються на всі запити, мають індивідуальний підхід до клієнта.

Зручні умови співпраці, прозорість надання послуг та оперативність у виготовленні супровідної документації роблять співробітництво з ТОВ "Флоріан-Т" комфортним та взаємовигідним. Враховуючи позитивний досвід співпраці, ТОВ "Магіцентр" рекомендує ТОВ "Флоріан-Т" як висококваліфікованого партнера у сфері протипожежних послуг.

ПАТ "Вінницька кондитерська фабрика"
03 сентября 2017, 15:45

ПАТ «Вінницька кондитерська фабрика» вже протягом багатьох років тісно співпрацює з ТОВ «Флоріан-Т» у галузі пожежної безпеки. Спеціалісти компанії обладнали наш об’єкт сучасними та надійними системами пожежогасіння та пожежної сигналізації. Систематично надаються послуги з технічного обслуговування та консультації з пожежної безпеки підприємства.

ТОВ «Флоріан-Т» - компанія, завжди орієнтована на клієнта та вдячне ставлення до нього. Радимо ТОВ «Флоріан-Т» як професійного партнера у сфері комплексного надання протипожежних послуг.

ПАТ "Вінницький олійножировий комбінат"
02 сентября 2017, 15:46

Починаючи з 2009 року між ПАТ «Вінницький олійножировий комбінат» та ТОВ «Флоріан-Т» були заключні договори, щодо виконання робіт з виготовлення проектної документації та монтажу систем пожежної сигналізації, систем пожежогасіння.

Всі вищезазначені роботи були виконані відповідно до діючих норм та проектно-кошторисної документації досить на високому рівні та у договорені терміни.

В процесі виконання робіт згідно договору, інженерна підготовка персоналу, рівень спеціалістів з монтажу вищезазначених систем відповідає кваліфікаційним вимогам.

Страницы